شرکت فرتاش داد تأمین کننده و واردکننده تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و آموزشی

قوانین سایت

شرکت تحقیقاتی، بازرگانی، آموزشی فرتاش داد بطور کل سه رویه برای کالا و خدمات خود در سایت قرار داده است.

1- سفارش کالا : بازدیدکنندگان گرامی از طریق منوی اصلی بالای سایت می توانند کالاهای مورد نظر خود را پیدا نموده و مشخصات فنی آنها را ببینند. بدلیل تخصصی بودن کالاها و همچنین متعلقات متفاوت برای اکثر کالاها، قیمت کالا در سایت اعلام نشده است. مشتریان گرامی میتوانند با ثبت درخواست پیش فاکتور برای یک یا چند کالا و نهایی سازی آن، درخواست خود را برای شرکت ارسال نمایند. کارشناسان بخش فروش پس از رویت درخواست پیش فاکتور، تلفنی با درخواست کننده ارتباط برقرار نموده و پس از راهنمایی دقیق در مورد موارد مصرف کالای تخصصی و متعلقات مربوطه، پیش فاکتور نهایی را برای کاربر ارسال می نمایند. درصورت تایید درخواست کننده، هزینه پیش فاکتور بصورت نقدی یا کارت به کارت و یا واریز به حساب های ذکر شده در پیش فاکتور دریافت شده و کالا به همراه فاکتور رسمی مربوطه به مشتری حضورا و یا از طریق پست و یا کالا رسان های مجاز و معتبر (به درخواست مشتری) برای مشتری ارسال خواهد شد.

2- سفارش خدمات کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاهی : اشخاص حقیقی و حقوقی جهت سرویس و کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاه می توانند با ورود به ثبت سفارش خدمات کالیبراسیون تجهیزات اقدام به انتخاب تجهیزات و تعداد آن نمایند. درخواست کالیبراسیون تجهیزات برای کارشناسان فنی این شرکت ارسال شده و درخواست کننده تمامی موارد مربوط به نام، تعداد، نحوه کالیبراسیون، شرح خدمات و قیمت آن را مشاهده مینماید. این شرکت دارای گواهینامه ISO17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران می باشد.

3- ثبت درخواست دوره های آموزشی : متقاضیان دوره های آموزشی می توانند جهت شرکت در کلاس های آموزشی این شرکت که همکار اداره استاندارد است، از قسمت ثبت نام دوره های آموزشی اقدام به ثبت درخواست شرکت در دوره های آموزشی نمایند. کارشناسان آموزش شرکت با بررسی درخواست پیش فاکتور مربوطه را صادر و برای درخواست کننده ارسال مینمایند که باید تا یک هفته قبل از تاریخ شروع دوره مبلغ پیش فاکتور پرداخت شده تا ثبت نام فرد نهایی گردد و پس از پرداخت هزینه، شرکت اقدام به صدور فاکتور رسمی نموده و به فرد متقاضی تحویل داده میشود. در پایان دوره و پس از قبولی در آزمون مربوط به دوره آموزشی، گواهینامه پایان دوره آموزشی صادر و تحویل ایشان میگردد.

لازم بذکر است برای انجام تمامی درخواست های بالا، کاربر باید عضو سایت باشد. تمامی اطلاعات مربوط به کاربر بطور محرمانه حفظ و نگهداری خواهد شد.

موارد خارج از گارانتی

در موارد زیر محصول (حتی در زمان گارانتی محصول) از گارانتی خارج بوده و رفع عیب به صورت گارانتی مجاز نمیباشد:

1. در صورتی که محصول توسط تعمیرکاران متفرقه (غیر مجاز) نصب و یا دستکاری شده باشد.
2. در صورتی که محصول به علت استفاده ناصحیح توسط مشتری آسیب دیده باشد.
3. در صورتی که آسیب دیدگی ناشی از حمل و نقل محصول توسط خود مشتری و پس از تحویل باشد.
4. در صورتی که عوامل خارجی موجب آسیب دیدگی محصول شود (از قبیل نوسانات برق، رعد و برق، آتش سوزی و پوسیدگی در اثر نفوذ آب و …)