شرکت فرتاش داد تأمین کننده و واردکننده تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و آموزشی

معرفی شرکت فرتاش داد

شرکت تحقیقاتی بازرگانی فرتاش داد به شماره ثبت 109335 از ابتدای دهه هفتاد با هدف ارائه خدمات برتر آزمایشگاهی و معرفی تکنولوژی روز دنیا شروع به فعالیت نمود. این شرکت با اتکا به امر تحقیق و پژوهش، بهره گیری از کادر علمی و مجرب خود و نیز رعایت اصول علمی بازاریابی از یک سو و انتخاب تکنولوژی پیشرفته روز جهان و همچنین گزینش کمپانی های معتبر، با مد نظر داشتن تاییدیه های معتبر بین المللی و تجربه چندین ساله خود به عنوان یک وارد کننده تجهیزات و اقلام مصرفی آزمایشگاهی از سوی دیگر، مفتخر است تا بدینوسیله به اطلاع برساند که فعالیت خود را از دایره آزمایشگاههای پزشکی و تشخیص طبی فراتر برده و ضمن داشتن ارتباط تنگاتنگ با اغلب مراکز دانشگاهی و موسسه های تحقیقاتی و آزمایشگاهی سراسر کشور ، خدمات خود را به سایر مراکز صنعتی بزرگ ایران نظیر صنایع نفت و پتروشیمی، آب و فاضلاب، صنایع غذایی و صنایع مربوط دیگر گسترش داده است.

در این راستا گزینش کمپانی و بررسی توانمندیهای آن، ارزیابی کالا از نظر کیفی و تطابق آن با نیاز مملکت و همچنین ارائه بهینه خدمات از بعد اطلاع رسانی اولیه و پشتیبانی متعاقب فروش جزء اصول اصلی و از تعهدات شرکت فرتاش داد خواهد بود.

بخش آموزش این شرکت بعنوان یکی از مراکز آموزشی تایید صلاحیت شده و همکار سازمان ملی استاندارد، در راستای ترویج استانداردهای ملی و بین المللی، ضمن ارائه خدمات آموزشی گسترده، نیاز مراکز علمی و تحقیقاتی و کارشناسان آزمایشگاههای تحقیقاتی، کنترل کیفی و تشخیص طبی کشور را در خصوص مباحث مربوط به اندازه شناسی و کالیبراسیون دستگاهی تامین کرده است.

همچنین این شرکت در راستای اعتماد سازی و بهینه سازی خدمات خود به آزمایشگاههای کشور بعنوان آزمایشگاه کالیبراسیون همکار استاندارد دارای گواهینامه تایید صلاحیت از اداره کل استاندارد استان تهران و همچنین گواهینامه تایید صلاحیت 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI بوده و آماده ارائه خدمات به آزمایشگاههای پزشکی، صنعتی، تحقیقاتی و دانشگاهی می باشد.

امید است با رعایت اصول نامبرده، شرکت فرتاش داد بتواند رضایت کامل مصرف کنندگان محترم آزمایشگاهی را برآورده نماید و کیفیت خدمات ارائه شده زیر بنایی جهت تداوم همکاری مستمر و متعهدانه باشد. ضمنا بخش روابط عمومی این شرکت آماده شنیدن نقطه نظرات شما و ارائه اطلاعات بیشتر در صورت نیاز خواهد بود.

مدیرعامل فرتاش داد
پیمان رئیس فیروز